Wygodne apartamenty nad brzegiem Zatoki Hajfy

Jeśli szukają Państwo niedrogiego, a jednocześnie komfortowego zakwaterowania na północy Izraela, polecamy Wam apartamenty położone nad brzegiem Morza Śródziemnego, w mieście Hajfa.

Morze wygląda pięknie niezależnie od pory roku, a właśnie je będzie Państwo widzieć z okien jednego z apartamentów, które polecamy na różne okresy wynajmu.

Do wyboru są mieszkania – studia, apartamenty dwu-  i trzypokojowe. Wszystkie mieszkania  wyposażone są we wszystko co niezbędne, aby  odpoczynek był idealny.

Każdy apartament posiada miejsce parkingowe w podziemnym garażu (to pozwoli Państwu zaoszczędzić niemałe sumy).

Doskonałe usytuowania budynku, położonego blisko dworca kolejowego oraz głównego dworca autobusowego, powoduje, że apartamenty, które polecamy są bardzo popularne wśród zagranicznych turystów odwiedzających Izrael.  

Odległość od plaży z doskonałą infrastrukturą to zaledwie 50 m. Idealne dla spacerów bulwar, z licznymi restauracjami i kawiarniami, zaczyna się zaraz przy wyjściu z windy budynku. Największe w Hajfie centrum handlowe znajduje się o kilka minut jazdy, podobnie jak jeden z cudów świata – ogrody Bahajskie, mogiła proroka Eliasza i wiele innych atrakcji Hajfy.

Warto dodać, że atrakcje północnego i centralnego Izraela znajdują się w równej odległości od apartamentów i z praktycznego doświadczenia możemy stwierdzić, że właśnie Hajfa jest złotym środkiem przy wyborze miejsca  głównego zakwaterowania i  odbywania z niej wycieczek .

Odwiedzający stronę i klienci http://ziemiaobiecana.pl/  mogą liczyć na specjalne rabaty.

Z centrum zamówień i rezerwacji mogą się Państwo kontaktować przez cała dobę pod numerem telefonu +972-52-424-46-46 lub za pomocą poczty elektronicznej israel-haifa@mail.ru

Aby skontaktować się z nami

Leonardo Appartaments

Share This