Muzea Izraela

 

Przedstawiamy Państwu najpełniejszy spis muzeów i stałych wystaw w Izraelu, który zawiera także opis, mapę dojazdu, godziny otwarcia i inne dane. Dla Waszej wygody podzieliśmy spis na regiony: Izrael centralny i Tel Awiw, południe Izraela i Ejlat, północ Izraela oraz oczywiście – Jerozolima z Morzem Martwym. Zwróćcie uwagę, że w święta muzea pracują tak jak w piątki/soboty. Nie zapominajcie, że w Izraelu sobota jest dniem wolnym od pracy, a piątek –  dniem ze skróconym czasem pracy (zwykle do 14.00), zaś niedziela – pierwszym dniem roboczym nowego tygodnia.

Jeśli będą Państwo mieli jakieś pytania, zawsze może wysłać do nas mail lub formularz kontaktowy . Możecie także zwrócić się do polecanych przez nas przewodników (szczególnie polecamy tę opcję w celu zwiedzenia Jerozolimy).
Muzea Ejlatu

Muzea-i-wystawy smZebraliśmy dla Was w jeden spis najlepsze muzea południowego Izraela i Ejlatu. Mapa pomoże Państwu odpowiednio zaplanować trasę wycieczki, a informacja o godzinach otwarcia ekspozycji – zaplanować czas.

read more

Muzea Hajfy i okolic

Muzea-i-wystawy smZebraliśmy dla Was w jeden spis najlepsze muzea północy Izraela i Hajfy. Mapa pomoże Państwu odpowiednio zaplanować trasę wycieczki, a informacja o godzinach otwarcia ekspozycji – zaplanować czas.

read more

Muzea Tel Awiwu i okolic

Muzea-i-wystawy smZebraliśmy dla Was w jeden spis najlepsze muzea centralnego Izraela i Tel Awiwu. Mapa pomoże Państwu odpowiednio zaplanować trasę wycieczki, a informacja o godzinach otwarcia ekspozycji – zaplanować czas.

read more

Muzea Jerozolimy

Muzea-i-wystawy smZebraliśmy dla Państwa w jeden spis najlepsze muzea Jerozolimy. Bez ich zwiedzenia Wasza wyprawa do tego miasta nie będzie pełna. Unikalne eksponaty wystaw nikogo nie zostawiają obojętnym. Mapa pomoże Wam prawidłowo zaplanować trasę wycieczki, a informacja o godzinach otwarcia ekspozycji – zaplanować czas.

read more
Share This