O Nas. Firma StepNet

 

Firma StepNet zajmuje się organizacją i planowaniem tras podróży turystycznych po Izraelu biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i życzenia klientów.

Nie jesteśmy agencją turystyczną i nie sprzedajemy biletów, ani nie dokonujemy rezerwacji hoteli. Wszystko to robicie Państwo sami.
Razem z Państwem, biorąc pod uwagę Wasze życzenia i zainteresowania, wybieramy dla Państwa najbardziej odpowiednią trasę podróży po Izraelu i przygotowujemy specjalnie dla Was aktualne oferty. Proponujemy Państwu i pomagamy nawiązać bezpośredni kontakt z polsko- lub anglojęzycznymi przewodnikami. Pomagamy Państwu porozumieć się z wybranymi hotelami lub apartamentami.
Osobom zainteresowanym możemy pomóc nawiązać kontakt z placówkami medycznymi – jeśli leczenie jest celem Państwa wizyty w Izraelu.

Stworzyliśmy i rozwijamy ten portal, dostępny dla wszystkich odwiedzających, którzy chcą zaczerpnąć najnowsze i najbardziej aktualne informacje o Izraelu. Prezentujemy je z punktu widzenia ludzi, którzy żyją lub żyli w Izraelu i doskonale znają jego historię, kulturę i mentalność.

Naszym celem jest stworzenie portalu internetowego, który będzie odwiedzany i czytany. Jesteśmy otwarci na propozycje, pytania i Państwa sugestie.
Aby się z nami skontaktować możecie Państwo wysłać nam mail lub wypełnić formularz kontaktowy umieszczony poniżej.

10 + 8 =

Share This